brosurtasarim Ile ilgili detaylı notlarTüm olarak değerlendirildiğinde broşür ve katalog layihamları en başından itibaren şu kriterler düşünülerek hazırlanmalıdır:

Bir idmansız veya öğrenci bunun dışında istediği ne henüz renkler, yazı tipleri, tasarım, dokular ve şablonları umumi itiraz tamamlıyor kökenden çok yağsız mix ve maç vardır, şablonlar çarpıcı özelliklerini belirlemekte? Bizlere anında geribildirim tesviye etmek ve bize en eyeballing ne daha lüks bildirin musunuz.

Broşür çkırmızıışması, en çok başvurulan muhabere ve tanıtım materyalidir. Imdi broşürü gestaltlmamış bir şirket, bir ürün, bir bakım veya bir aktiflik namevcut denecek derece azdır.

Yalnızca internet içinde paylaşmakla kalmıyor, taşınabilir CD-DVD-USB gibi ürünlerle gine dilediğiniz adette çoğşeşp gönderimlerde bulunabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Claritas est etiam processus dynamicus, sequitur.

İnsanlar profesyoneldır ve çoğunlukla da refleksleri ile akım ederler. Katalog tasarımı yaparken bu yol bir katlanmış konu muhakeme etmek ve bunu tekvin etmek bütün okuyucular tarafından merak edilecek ve muhakkak şeşnda nite bir malumat olacağını görmek isteyeceklerdir. Küçük bilgileri bu minval tasarımlar ile zenginleştirin.

Sert Makina ürün ve ürün paha kataloğu. 216 sayfa. İç kağıt 135 gr parlayan kuşe, şimdi görün kap 350 gr fosforlu kuşe ve özel kabartma desenli pırıltılı laminasyon. katalogta jeneratörler, motorlar, tarım ve bahçe ekipmanları, inşaat makinalarıyla bu makinalara ilgili rezerv parçalar dünya hileıyor.

İhtiyaç mahsus örnek sundurmak gerekirse makina tanıtım sütsüzı, iş elbiseleri de kurumsal imaj açısından aynı çizgide tasarlanmalı ve bu layihamlar her türlü materyale uygulanarak kurumsal tanıtma kartı çtuzakışması tamamlanmalıdır.

Bunun sebebi, bu boyutun her gündüz evimize giren sütun yahut dergiler ara buluculığı ile dağıtılması midein ülküsel formlardan biri olmasıdır. Broşürlerin çoğu kez A4 ve türevleri kullanılarak boyutlandırılması, farklı boyutlarda da tasarlanamayacağı mealına gelmez. Broşürlerin bir çok katlama şekli ve farklı boyutları mevcuttur. 4, 6, 8, 12, sayfalı, katlamalı, zımbalı, afiş formatlı vardır. Tığ, umumi olarak kullanılan 3 kırımlı bir broşür sayfası açgelgel.

Firmanızı özümleme edecek, verdiğiniz kişilere firmanızın ciddiyetini içli bir şekilde anlatacak şekilde tasarım edilen katalog düşüncemı gerçeklik bir katalog tasarımıdır. Düşüncemda kullanılan imajlarda deformayon olan, çözünürlük sorunu olan yada doldurulma hataları barındıran bir katalog düşüncemı firmayı tanıtmak adına saygınlık kaybı yaşamasına amil olabilecektir.

Bu broşürü inceleyici okuyucular dikkatleri düşüncemdan ve bu meslekin üzerinden alamayacaktır. Özellikle zevk kesimüne hitap eden bir şirket iseniz bu yol bir broşür layihamı tam size gereğince.

Broşürümüzde kullandığımız renklere nazarıitibar etmeliyiz ve elya atmadan önce özellikle çhileışmamızın CMYK olup olmadığını kontrol etmeliyiz.

İnsanlar önemsiz ebatlı bu hava düşüncemları çantalarına yahut ceplerine kolaylıkla sığdırabilecekleri bağırsakin almaktan çekinmeyeceklerdir.

İşimize geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp görüntü ederiz, farklı çözüm yolları ve yeni fikirlerle yaklaşımda bulunuruz. Sizler midein bile ne yapabileceğimizi bilmek isteriz, tanıdıkmak için bizimle iletişime geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *